1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині одночасно у п'ятьох вантажних тягачах виявили контрабанду

04.03.2023 10:13 Кримінал

Закарпатські митники вилучили новенькі автозапчастини до вантажівок, які ділки намагалися завезти без декларування та оподаткування.

Закарпатські митники вилучили новенькі автозапчастини до вантажівок, які ділки намагалися завезти без декларування та оподаткування.

Закарпатські митники задокументували одразу кілька протоколів відносно менеджера румунської фірми, який порушив митне законодавство України, надавши митниці документи з неправдивими відомостями щодо найменування, асортименту, кількості та вартості імпортного товару.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Порушення митних правил зафіксували на митному посту «Дякове», що на українсько-румунському кордоні. На митну територію України заїхало 5 вантажних тягачів, на які були подані експортні декларації Румунії про ввезення товару «сідельні тягачі марки «Renault», які вже були у використанні. Відправником виступало румунське підприємство, одержувачем – київська фірма.

Втім, коли інспектори ретельно перевірили водійські кабіни, то виявили в них товар у заводській упаковці, не заявлений у товаросупровідних документах. Зокрема, новенькі автохолодильники, амортизатори, комплекти привідних ременів, комплекти ременів натягувача генераторів, фільтри та ін. Загальна вартість виявлених автозапчастин становить понад 410 тис грн.

 З’ясувалося, що у водійські кабіни коробки з автозапчастинами завантажив менеджер підприємства з питань вживаних вантажівок. Він стверджує, що товар у заводських упаковках потребує «ремонту». А от фірма-одержувач наполягає, що виявлені автозапчастини входять у вартість тягачів, але при цьому вони чомусь не згадуються в товаросупровідних документах.

Тож, за надання документів з неправдивими даними про переміщуваний на митну територію України товар з приховуванням його від митного контролю, відносно румунського менеджера складено протоколи про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Виявлені автозапчастини наразі вилучено до рішення суду.

Читайте на ГК:Справжня легенда Закарпаття: жінка, яка підкорила всю Україну, святкує своє 77-річчя (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатця віддали сирій землі: Виноградів провів в останню путь свого Героя (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вже другого сина ховає родина: Виноградів попрощався з 41-річним Героєм (ФОТО, ВІДЕО)