1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

"Її чоловік був поранений на фронті": відому волонтерку на смерть збив автомобіль Tesla

175
Кримінал Івано-Франківськ

У м. Коломия Івано-Франківської області водійка автомобіля Tesla на смерть збила 38-річну волонтерку Юлію Піотровську-Губиляк, її чоловік-військовий РусланГубиляк перебуває в тяжкому стані.

"Її чоловік був поранений на фронті": відому волонтерку на смерть збив автомобіль Tesla

Як інформує "ТСН", трагедія сталася 24 лютого. Руслан Губиляк був тяжко поранений на фронті. Після лікування він приїхав додому на реабілітацію. Наступного дня пара пішла до магазину на закупи, де чоловіка та жінку збила Tesla, водійка якої під час паркування не впоралася з керуванням.

38-річна Юлія загинула на місці трагедії, її чоловік, 51-річний Руслан, отримав тяжкі травми та перебуває у лікарні. 

Юлія Піотровська-Губиляк від перших днів повномасштабної війни Росії проти України була волонтеркою, її чоловік пішов на фронт захищати Україну. Пара виховувала двох дітей - хлопчика та дівчинку. 

Засновник волонтерського центру "Локомотив" Ігор Костюк, де допомагала Юлія, розповів, що жінка працювала в аптеці і від перших днів приносила медикаменти. Вона опікувалася як військовими, так і переселенцями. Родина Юлії та Руслана була патріотами України та такими ж виховувала своїх дітей.

Чоловік пішов боронити Україну на фронті. Там, наскільки я знаю, отримав поранення. Довго лікувався й приїхав додому на реабілітацію. Він приїхав за день до трагедії. Того дня вони з Юлею пішли разом за покупками… Ми, як і всі, бачили повідомлення про те, що Tesla збила двох людей і одна з них загинула. Але навіть подумати не могли, що то була наша Юля. Поки не зателефонувала її сестра… Коли приїхала швидка, Юля ще була жива. Її намагалися врятувати, але вона померла дорогою до лікарні. Залишається тільки молитися, щоб чоловік Юлі Руслан вижив. Поки що він у дуже тяжкому стані й лікарі не дають жодних прогнозів", - розповів Ігор Костюк.

Троюрідна сестра Юлії Ірина Ярмоленко розповіла, що чоловік волонтерки отримав перелом тазу, його вже прооперували.

Водійка Tesla на момент ДТП була тверезою, їй загрожує до 8 років позбавлення волі.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber