1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Не хотів відправлення на фронт: чоловік попросив тюремний строк

785
Кримінал Україна

В Україні засудили ще одного "ухилянта". Чоловік сам попросив надати йому тюремний термін замість відправлення на фронт.

Не хотів відправлення на фронт: чоловік попросив тюремний строк

Українець заявив у суді, що йому не можна йти на фронт, бо він може "наробити лиха" своїм товаришам по службі.

Про це повідомляє видання sud.ua.

Йдеться про мешканця Вінницької області, який отримав повістку у ТЦК ще на початку війни. У березні він пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Однак "бойову" повістку, якою веліли йому з'явитися для проходження військової служби, чоловік отримав лише у жовтні. Він мав прибути на збірний пункт 11 листопада. Але у встановлений термін призовник не з'явився.

Після цього в ТЦК провели "розмову" з ухилянтом, проте він не з'явився і вдруге. Тоді справу ухилянта передали до суду.

На суді чоловік визнав свою провину. Однак у своє виправдання він сказав, що ніколи не служив в армії, і буде на фронті тягарем для бойових товаришів. До того ж, він морально не готовий брати в руки зброю, і може "наробити лиха" на передовій. Тому він просить суд не відправляти його на фронт, а замінити покарання тюремним строком, але при цьому не карати його надто суворо.

Зрештою суд визнав українця винним за статтею 336 КК України (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації). Ухилянту присудили 3 роки позбавлення волі, але при цьому дали йому відстрочку від покарання з випробувальним строком на 2 роки.

Нагадаємо, НАТО може вступити у війну на боці України: названо дві умови  

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber