1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті митники припинили чергову "махінацію" з незаконним вивезенням лісоматеріалів (ФОТО)

10.02.2023 08:00 Кримінал

Наразі соснові пиломатеріали, вартістю майже 260 тис. грн вилучено до рішення суду.

Наразі соснові пиломатеріали, вартістю майже 260 тис. грн вилучено до рішення суду.

  Останнім часом митниця значно посилила аналітично-пошукові заходи з протидії спробам незаконного вивезення за кордон лісових ресурсів. Відтак, вже вшосте з початку 2023 року попереджено незаконний експорт лісоматеріалів.

Про це повідомляє Пресслужба Закарпатської митниці.

         Порушення митного законодавства зафіксовано на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. Під час проходження митних процедур водій приватної фірми надав товаросупровідні документи, в яких зазначалося, що фірма-відправник з Рівного до Італії експортує вантаж «лісоматеріали розпиляні, нестругані з сосни звичайної: пиломатеріали обрізні», об’ємом майже 40 м3, загальною вартістю 6,6 тис Євро.

         У ході ретельної перевірки вантажу та документів, закарпатські митники виявили розбіжності щодо кількості товару, зазначених у рахунку-фактурі та сертифікаті про походження лісоматеріалів, вироблених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

         Тож, за подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості товару та його одержувача, відносно керівниці підприємства складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даного правопорушення передбачають накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів та їх конфіскацію.Нагадаємо, На Закарпатті прикордонники виявили у чоловіка "липові" документи (ФОТО) 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Не вийшло пройти непоміченими: на Закарпатті затримали групу чоловіків поблизу кордону (ФОТО)
Читайте на ГК:Посилення мобілізації в Україні: відомо, кому не загрожуватиме призов за новим законом
Читайте на ГК:Карантин продовжується: в школах Ужгорода, на час епідемії, впроваджують "дистанційку" (ФОТО)