1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Нацполіція затримала 19-ти річних хлопців, які кривдили дівчат для публікацій в Інтернеті

1006 Кримінал Україна

Правоохоронні органи проводять обшуки в організаторів п’яних вечірок у Києві, на яких принижували дівчат і викладали все це в мережу.

Нацполіція затримала 19-ти річних хлопців, які кривдили дівчат для публікацій в Інтернеті

Про це повідомила Нацполіція у Фейсбук

Що відомо станом на 1 лютого

Молодий хлопець разом зі своїми друзями переїхали до Києва для того, щоб влаштувати справжнє полювання і довести "які кругом ш***и". Історія про їхні п’яні вечірки облетіла мережу та викликала обурення серед молоді. 

На вечірки запрошували дівчат і, як зазначають у мережі, накачували їх алкоголем і снодійним. Поки дівчата лежали непритомними, група з хлопців домагалася і кривдила їх, знімаючи все на відео. Відзняті матеріали вони опублікували в Інстаграмі. Окрім цього, хлопці показували інтимні зони дівчат і розповідали своїм підписникам, які вони легковажні, як непристойно себе поводять. 

Проте серед молоді знайшлись і ті, які захищають хлопців і нарікають на те, що “дівчата знали: куди йшли” й “українські дівчата завжди славилися своїми жінками в Європі в кожному борделі” : 

Сам  хлопець цинічно коментує: “Моя аудиторія, яка за мною слідкує, розуміє чим я займаюсь, для чого я це роблю і що насправді відбувається на тусовках. Усі, хто адекватно це сприймає – має голову на плечах і я дуже щасливий, що маю свідому аудиторію, а тупе стадо, яке начиталося постів в інтернеті пішли на***". 

Тим часом користувачі мережі вимагають покарання для молодих хлопців. Своїми думками також поділилися українські зірки: 

Наразі правоохоронці перевіряють інформацію щодо використання снодійного й пообіцяли згодом повідомити про результати обшуків у фігурантів цієї справи.

Підготувала Дуран Яна, студентка факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка.

Нагадаємо, Які зміни чекають на українців від 1 лютого 2023 року: субсидії, тарифи на комуналку, виплати 

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте також: