1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Антикорупційні органи повідомили про підозру депутату Закарпатської облради: його оголосять у розшук

338
Кримінал Закарпаття

З початку повномасштабного вторгнення підозрюваний перебуває за межами країни.

Антикорупційні органи повідомили про підозру депутату Закарпатської облради: його оголосять у розшук

Антикорупційні органи повідомили про підозру депутату Закарпатської обласної ради в умисному внесенні суб’єктом декларування свідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Проведеним детективами НАБУ розслідуванням встановлено, що депутат облради протягом 2018-2019 років в м. Будапешт, Республіка Угорщина, став засновником та власником двох товариств з обмеженою відповідальністю, сумарний статутний фонд яких сягає 8,85 млн грн", – ідеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що, попри це, у щорічній декларації за 2020 рік він не зазначив відомостей про належні йому корпоративні права, а саме 100% частки у статутних фондах цих підприємств.

"У результаті внесені до декларації відомості відрізняються від достовірних на понад 8,85 млн грн, що перевищує 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлений законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік". Враховуючи, що місцезнаходження особи не встановлено, про підозру йому повідомлено в порядку, передбаченому вимогами КПК України, та прийнято рішення про оголошення його в розшук", – підсумували у САП.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber