14-річну дівчину з румунського міста Сібіу (регіон Трансільванія) викрали з власного будинку четверо чоловіків у масках.

Інцидент стався вночі з неділі на понеділок. Про подію на телефон 112 повідомили батьки дівчинки, пишуть румунські ЗМІ.
Родичі зниклої стверджували, що дитину викрали з дому о 3:30 ночі четверо чоловіків у масках. Батьки кажуть, що злочинці силою примусили підлітка сісти в машину.
Чотирьох чоловіків та жінку, яка ймовірно теж причетна до злочину, затримав вчора екіпаж ДАІ. Оперативники впізнали автомобіль переслідування, побачили підозрюваних і зупинили їх. Йдеться про чотирьох чоловіків віком від 20 до 40 років із міста Марша та 46-річну жінку. Свою вину вони поки не визнали.
На щастя, дитину знайшли в Брашові 9 січня.
Читайте на ГК:Вмить може роздерти м’ясо: в річці “впіймали” справжню піранью (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:У Румунії закликали ізолювати Орбана, який зазіхнув на територію кількох країн