1. Новини Закарпаття
  2. >

Гетманцев вимагає відставки керівництва БЕБ Закарпатської області після затримання їх співробітника на хабарі

04.01.2023 12:15 Кримінал

Працівниками СБУ затримано при отриманні неправомірної вигоди у сумі 6000$ детектива управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області.

Працівниками СБУ затримано при отриманні неправомірної вигоди у сумі 6000$ детектива управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області.

Вчора працівниками СБУ затримано при отриманні неправомірної вигоди у сумі 6000$ детектива ТУ БЕБ у Закарпатській області за кришування торгівлі елетронними сигаретами. Було задокументовано 2 епізоди здирництва та отримання хабаря. 

Голова податкового комітету ВР України пан Гетманцев вимагає відставки керівництва БЕБ Закарпатської області після затримання співробітника на хабарі.

"У зв’язку з «несподіваним» затриманням на хабарі детектива БЕБ-колишнього ДФСівця за кришування торгівлі нелегальним тютюном в Закарпатті, вимагаю відставки керівництва БЕБ області. Так, як це відбувається в податковій. Ми ж всі свідомі того, що схема не могла працювати принаймі без керівника обласного БЕБ? До речі, чудова ілюстрація відповіді керівництва БЕБ Комітету щодо «неможливості» ліквідації нелегального тютюну, у зв’язку з «відсутністю повноважень». Як бачимо, повноважень на збір готівки достатньо", - зазначив Гетьманцев

Читайте на ГК:Перемир'я?: по всій Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Читайте на ГК:Впав з обриву: на Закарпатті врятували "ухилянта", який тікав від прикордонників (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Свята вечеря при свічках?: оприлюднено графіки відключень електроенергії на 6 січня