1. Новини Закарпаття
  2. >

Майже 1 млн грн: на Закарпатті керівнику підприємства вдесятеро збільшили розмір застави

07.12.2022 19:33 Кримінал

Через порушення обов’язків викритому на хабарі керівнику підприємства вдесятеро збільшили розмір застави.

Через порушення обов’язків викритому на хабарі керівнику підприємства вдесятеро збільшили розмір застави.

Про це інформує Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Суд частково задовольнив клопотання прокурора Закарпатської обласної прокуратури та через порушення в.о. директора філії підприємства покладених на нього обов’язків, змінив йому запобіжний захід. Так, підозрюваного в одержанні $20 000 хабаря посадовця взяли під варту з можливістю внесення майже 1 млн грн застави.

У жовтні цього року чоловіка затримали за підозрою у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі (ч. 3 ст. 368 КК України). Ужгородський міськрайонний суд обрав йому запобіжний захід, що передбачав можливість внесення застави. Через те, що під час слідства підозрюваний порушив обов’язок щодо утримання від спілкування зі свідками, кошти у розмірі 99 240 грн за клопотанням прокурора звернуть в дохід держави. Наразі новий розмір застави є вдесятеро більшим і становить 992 400 грн.

Нагадаємо, слідством встановлено, що посадовець налагодив протиправну схему продажу щебеню з кар’єру на Берегівщині поза бухгалтерським обліком. За умови одержання неправомірної вигоди він обіцяв поставляти продукцію за заниженою вартістю. Розслідування у кримінальному провадженні триває, процесуальне керівництво здійснює Закарпатська обласна прокуратура.