1. Новини Закарпаття
  2. >

Трапилось криваве вбивство: школярка зарізала однокласника /ПОДРОБИЦІ

11.11.2022 15:40 Кримінал

Неповнолітня учениця однієї з гімназій Коростенського району засуджена на 13 років позбавлення волі за особливо жорстоке вбивство однокласника.

Неповнолітня учениця однієї з гімназій Коростенського району засуджена на 13 років позбавлення волі за особливо жорстоке вбивство однокласника.

Суд також присудив їй сплатити один мільйон гривень заподіяної моральної шкоди. Про це повідомляє прокуратура Житомирської області на своєму сайті.

Як йдеться в повідомленні, подія сталася 12 липня 2021 року.

"Ювенальні прокурори у суді довели, що 15-річна дев’ятикласниця місцевої гімназії призначила однокласнику вечірню зустріч на околиці села у недобудованому приміщенні з метою скоєння злочину та помсти, бо дівчину обурював характер їхніх стосунків. Коли хлопець прийшов, під видом гри, зв’язала йому руки за спиною скотчем та канцелярським ножем, з особливою жорстокістю, завдала потерпілому майже 30 смертельних поранень у шию і груди. Сліди крові присипала піском, тіло перемістила в інше місце та прикидала будівельним сміттям. Сама пішла до бабусі, де переодягнулася в інший одяг, аби приховати скоєне", - йдеться в повідомленні.

За версією слідства, пригода сталася ввечері в селі Грозине Коростенського району. Вже наступного дня неповнолітню дівчину затримали правоохоронці за підозрою у вбивстві.

Свою вину на суді обвинувачена не визнала. Після розгляду доказів скоєння злочину та результатів низки експертиз суд присяжних призначив їй покарання.

З дня затримання і до набуття вироком чинності засуджена перебуватиме під вартою.

Нагадаємо, На Закарпатті сталося жахливе вбивство: відомі подробиці /ФОТО.