1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

147 епізодів зґвалтувань: суд відправив пастора-педофіла до психлікарні /ПОДРОБИЦІ

08.11.2022 15:45 Кримінал

Пастор організовував християнські табори, де ґвалтував та розбещував неповнолітніх дівчат

Пастор організовував християнські табори, де ґвалтував та розбещував неповнолітніх дівчат

Про це інформує УНІАН.

У Львові суд відправив на примусове лікування до психіатричної лікарні 49-річного організатора християнських таборів, обвинуваченого у зґвалтуванні та розбещенні неповнолітніх дівчат.

Про це у Facebook повідомляє Центр "Жіночі перспективи". Він співпрацював разом з адвокатами у наданні допомоги постраждалим у кримінальних справах. Так, Галицький районний суд Львова визнав пастора винним у 147 епізодах зґвалтувань та розбещень неповнолітніх.

В організації додали, що львівського педофіла відправили на примусове лікування до психіатричної лікарні, ймовірно, довічне.

Адвокат потерпілих розповів, що пастор брав участь у засіданнях суду у режимі відеооконференції з психлікарні, з ним був поряд лікар.

"Його стан був такий, що він був нездатний нічого розуміти і відповідати. На екрані він був, але не реагував і на питання не відповідав. Він визнаний неосудним, тому йому призначили законного представника – його матір. Вона завжди була у залі судового засідання", – додав адвокат.

Захисник потерпілих також зазначив, що якщо пацієнт одужуватиме і медична оцінка це підтвердить, то суд повернеться до розгляду обвинувального акту.

"Якщо ж він не буде одужувати, то все життя проведе у психіатричному закладі", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, Жінка зґвалтувала та вбила 12-річну дівчинку: тіло знайшли у валізі /ФОТО.