1. Новини Закарпаття
  2. >

За два місяці закарпатські прикордонники затримали кілька сотень "ухилянтів"

04.11.2022 16:18 Кримінал

На Закарпатті прикордонники відзвітували про підсумки спецзаходів "Рубіж-2022".

На Закарпатті прикордонники відзвітували про підсумки спецзаходів

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Так, за ініціативи прикордонників, з початку вересня цього року у Закарпатській області проводилися спеціальні оперативно-профілактичні заходи "Рубіж-2022".

За час проведення спецзаходів «Рубіж-2022» досягнуто таких результатів:

  • за незаконне перетинання кордону затримано у 249 випадках 415 осіб, з них – 6 незаконних мігрантів;
  • у пунктах пропуску через державний кордон виявлено 181 випадок порушень правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України;
  • виявлено 70 підроблених та 67 недійсних документів;
  • виявлено 13 одиниць зброї та 64 боєприпаси.

Необхідність у їх проведенні була зумовлена активізацією спроб незаконного перетинання кордону громадянами України - чоловіками віком від 18 до 60 років, які ухиляються вiд мобiлiзацiï та намагаються у незаконний спосіб потрапити до країн Євросоюзу. Спецзаходи «Рубіж-2022» проводилися у взаємодiï з Нацполіцією, Нацгвардією, СБУ, територiальними центрами комплектування та соціальної підтримки, ВСП, силами Тероборони та з залученням додаткового персоналу Держприкордонслужби і вiдомчої авіації.

У пунктах пропуску під час процедури контролю другої лiнiї, огляду транспортних засобів та вантажiв проводилися заходи щодо виявлення осіб, які намагаються незаконно перетнути кордон, у тому числі переховуючись в конструктивних особливостях як автомобільних, так і залізничних транспортних засобів закордонного прямування.

Також активізували роботу з відстеження обстановки у прикордонні, перевірки готелів, хостелів, автобусних та залізничних станцій. На контрольних постах проводили перевірочні заходи спільно з представниками Національної поліції, територіальних центрів комплектування та територіальної оборони. Водночас, проводилася роз'яснювальна та iнформацiйна робота з місцевим населенням, водіями таксі і маршрутних автобусів.

Читайте на ГК:До місцевих бюджетів Закарпаття перераховано майже 2 млрд гривень податків
Читайте на ГК:6 днів бродив горами 42-річний чоловік, намагаючись самотужки дістатися кордону із Румунією (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Румунія входить до «шенгену»: що зміниться у працевлаштуванні українців