1. Новини Закарпаття
  2. >

На мільйон гривень: закарпатські митники вилучили на кордоні незаконну комп’ютерну техніку (ФОТО)

13.10.2022 15:54 Кримінал

На українсько-словацькому кордоні, інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правопорушенням Закарпатської митниці вилучили комп’ютерну техніку на мільйон гривень.

На українсько-словацькому кордоні, інспектори управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правопорушенням Закарпатської митниці вилучили комп’ютерну техніку на мільйон гривень.

Її намагалися незаконно завезти в Україну з Євросоюзу на 4-х піддонах у вантажному відсіку автомобіля серед іншого товару.

Про це повідомляє Пресслужба Закарпатської митниці.

Порушником митного законодавства виявився 55-річний чех, який працює робітником складу з питань митного декларування однієї празької фірми. Так, відправляючи збірний товар «комп’ютерна техніка в асортименті…», працівник вказав у товаросупровідних документах, що на адресу львівського підприємства відправляється вантаж у загальній кількості 7 вантажних місць, вагою 2,2 тонн, вартістю майже 140 тис доларів США та 284 тис Євро.

Транспортний засіб прибув на митний пост «Ужгород-вантажний» без митного забезпечення. Перевіривши вміст вантажу, митники виявили часткову невідповідність товару, зазначеного у митній декларації та товаросупровідних документах фактично наявному. Зокрема, відсутність великої кількості відеокамер та ноутбуків. Натомість виявлено інший товар, який взагалі не був вказаний у документах, серед яких: 27 шт ноутбуків ASUS та 80 шт принтерів CANON, загальною вартістю 1 млн 46 тис грн.

Таким   чином, посадовець чеської фірми вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зокрема, подавши митному органу, як підставу для переміщення товарів, документів, що містить неправдиві відомості щодо найменування, асортименту, кількості та вартості товару.

Наразі відносно іноземця складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Незаконна комп’ютерна техніка вилучена до рішення суду.

Нагадаємо, Пальне дорожчає: АЗС оприлюднили нові ціни

Читайте на ГК:Останній порятунок чи дорога до смерті?: спокійна на вигляд Тиса ховає в собі стрімкі течії, смертоносне каміння та збирає людські життя (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Шокуюче число: скільки людей загинули на водоймах Закарпаття з початку року
Читайте на ГК:Закарпатцям молода картопля обійдеться в "золоту копійку": скільки доведеться заплатити за кілограм