1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Окупанти вбили свого командира, аби здатися у полон ЗСУ на Херсонщині

1266
Кримінал Україна

У Херсонській області в полон українським захисникам здалася велика група частково мобілізованих росіян.

Окупанти вбили свого командира, аби здатися у полон ЗСУ на Херсонщині

Всіх окупантів перекинули на одну із найбільш гарячих ділянок фронту без підготовки, спорядження та з наказом стояти до кінця.

За даними джерел 24 каналу в українських спецслужбах, орки, яких Росія відправила на війну, не горіли бажанням брати участь у бойових діях. Через фактичний примус та геть неадекватне ставлення з боку командування мобілізовані вирішили здаватися в полон.

Перед тим, як зв'язатися з українською стороною, росіяни марно намагалися домовитися зі своїм керівництвом про відхід на другу лінію фронту, проходження хоча б стислого курсу молодого бійця та отримання мінімально потрібного спорядження. Втім, їх прохання були проігноровані.

Їхній командир був проти такого рішення і наказав окупантам стояти до кінця. Вони не знайшли кращого варіанту ніж вбити свого командира та здатися в полон ЗСУ.

Повідомляється що далеко не всім окупантам видали персональну зброю. Деякі були змушені ділити один автомат на двох. Майже всі мобілізовані з групи, яка здалася, не мали набоїв. Їх просто перекинули на фронт, пообіцявши надати боєкомплект найближчим часом

Нагадаємо, Ще один зі 128-ї бригади: під Херсоном загинув чемпіон Європи та батько трьох дітей (ФОТО).

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber