1. Новини Закарпаття
  2. >

Поблизу кордону затримали 12 закарпатців: вони намагалися незаконно перетнути межі держави (ФОТО)

11.10.2022 15:29 Кримінал

Минулої доби військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 19 військовозобов’язаних громадян України.

Минулої доби військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 19 військовозобов’язаних громадян України.

Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

Дев’ятьох чоловіків затримали у ході реалізації інформації, що надійшла від офіцерів  оперативних підрозділів загону, військовослужбовці відділів «Вилок» та «Тячів». 

Результативною видалась доба й для прикордонників відділів «Ділове», «Яблунівка» та «Дякове». Силами цих підрозділів охорони кордону було затримано десять порушників.

Більшість затриманих, 12 чоловіків - є мешканцями Закарпаття, ще двоє чоловіків приїхали із Донеччини, двоє із Запоріжжя, троє з Рівненщини.

Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконного перетину кордону військовозобов’язаних чоловіків. 

На усіх затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Нагадаємо, Виїзд за межі держави: для чоловіків планують встановити нові правила перетину кордону.

Читайте на ГК:«Я вважаю себе патріотом не на словах, а на ділі»: захисник зі 128 бригади продовжує захищати батьківщину з ампутованою кінцівкою (ФОТО)
Читайте на ГК:“Гостре” око митників: закарпатець “влип” на тисячі гривень та позбувся автомобіля (ФОТО)
Читайте на ГК:Можливі підтоплення та зсуви: закарпатців попереджають про опади та підвищення води у річках