1. Новини Закарпаття
  2. >

Йшли горами і пливли через річку: на Закарпатті затримали сімох "ухилянтів" (ФОТО)

25.09.2022 11:16 Кримінал

Упродовж минулої доби, в рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж - 2022», військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону.

Упродовж минулої доби, в рамках оперативно-профілактичних заходів «Рубіж - 2022», військовослужбовці Мукачівського прикордонного загону припинили декілька спроб незаконного перетину кордону.

У результаті чого затримали 7 військовозобов'язаних чоловіків та одну жінку. Усі затримані є мешканцями Харківщини, проте затримували їх прикордонники на різних ділянках кордону.

Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

В усіх випадках правопорушників вдалось затримати завдяки випереджувальній інформації, що надходила від офіцерів оперативно-розшукових відділів.

Одного українця затримав під час спроби подолання загороджувального паркану на українсько-угорському кордоні прикордонний наряд відділу «Лужанка». Решту спритників, військовослужбовці затримали на українсько-румунській ділянці кордону.

Трьох, зупинили прикордонні наряди відділу «Тячів» - двоє із них шукали мілководдя поблизу селища Солотвино, третій, «озброївшись» рятувальним жилетом, готувався до запливу на околиці Тячева.

Варто зауважити, що останнім часом, у зв’язку із погіршенням погодних умов та підняттям рівня води у прикордонній Тисі, утікачі від мобілізації починають змінювати, так звані, водні маршрути, віддаючи перевагу сухопутним ділянкам кордону.

Так, троє чоловіків та одна жінка із вищезгаданої Харківщини, обираючи спосіб незаконного перетину кордону, вирішили діставатися до сусідньої Румунії високогір’ям. Їх наміри зруйнували прикордонники відділу «Ділове» у ході реалізації наявної оперативної інформації, щодо ймовірного порушення кордону на вказаному напрямку.

Затримана жінка назвалася волонтеркою, про те, які саме функції вона виконувала пояснювати відмовилася. На усіх правопорушників склали протоколи про вчинені ними адмінправопорушення. Вже невдовзі оцінку їх діям надаватиме суд.

Нагадаємо, Пішов по гриби і сильно травмувався: закарпатські медики добиралися до постраждалого на трьох ТЗ.

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали небезпечного зловмисника: деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Із Закарпаття до серця Європи: Укрзалізниця відкрила онлайн-продаж квитків на поїзд Чоп – Будапешт – Відень
Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)