1. Новини Закарпаття
  2. >

Штраф 17 тис. грн та позбавлення прав: на Закарпатті Укртрансбезпека "зарейдила" п'яного водія (ВІДЕО)

26.08.2022 18:52 Кримінал

Під час рейдової перевірки інспектори Відділу державного нагляду (контролю) в Закарпатській області Укртрансбезпеки зупинили вантажний ТЗ марки Renault.

Під час рейдової перевірки інспектори Відділу державного нагляду (контролю) в Закарпатській області Укртрансбезпеки зупинили вантажний ТЗ марки Renault.

Про це повідомляє Укртрансбезпека.

У водія була відсутня особиста картка тахографу та помітні ознаки алкогольного сп’яніння – запах алкоголю та нечітка вимова.

Після складання Акту, який передбачає штраф 17 тис. грн за відсутність необхідних документів (порушення ч.1 абз 3 ст.60 ЗУ "Про автомобільний транспорт"), інспектори Укртрансбезпеки викликали патрульних поліцейських для тестування водія на алкогольне сп’яніння.

Результати тесту: 0,67 проміле при максимально допустимому показнику 0,2 проміле.

Наразі перевізник отримав Постанову про сплату штрафу 17 тис. грн, водій чекає рішення суду про позбавлення прав керування автотранспортом, а підприємство, яке допустило п’яного водія до роботи, очікує позапланова перевірка ДСБТ.

Укртрансбезпека наголошує: вантажний автомобіль є об’єктом підвищеної небезпеки. Керування ТЗ у стані алкогольного сп’яніння неприпустиме!

На відео: інспектори Укртрансбезпеки в Закарпатській області знімають за допомогою боді-камери проведення тесту на вміст алкоголю в організмі водія вантажного транспортного засобу.

Нагадаємо, На Ужгородщині підготовлені до офлайн навчання з 1 вересня

Читайте на ГК:У п'яти громадах на Закарпатті уже ввели карантин: що відомо про ситуацію в області?
Читайте на ГК:"Шлунки залізні, їдять вибухові предмети": щурі й миші-мутанти в окопах військових оновили меню
Читайте на ГК:Епідпоріг високої інтенсивності: ще в одній громаді на Закарпатті забили на сполох