1. Новини Закарпаття
  2. >

Росіяни пошкодили естакаду на Запорізькій АЕС: є ризик радіаційного забруднення

21.08.2022 14:13 Кримінал

20 серпня внаслідок обстрілів ЗАЕС пошкоджень зазнала естакада, якою персонал іде зі спецкорпусів до енергоблоків, у будівлі вибиті вікна.

20 серпня внаслідок обстрілів ЗАЕС пошкоджень зазнала естакада, якою персонал іде зі спецкорпусів до енергоблоків, у будівлі вибиті вікна.

Про це повідомляє НАК "Енергоатом".  

Станом на ранок 21 серпня Запорізька АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. Періодичні обстріли ЗАЕС російськими військами з РСЗВ спричинили серйозний ризик для безпечного функціонування станції. 

Напередодні внаслідок обстрілів пошкоджень зазнала одна з перехідних галерей, якою персонал іде зі спецкорпусів до енергоблоків (естакада), у будівлі вибиті вікна.

Крім того, під час обстрілів серйозно пошкоджені азотно-киснева станція, об'єднаний допоміжний корпус. Залишаються ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин, високою є і пожежна небезпека,
– йдеться у повідомленні.

"Український персонал станції продовжує працювати і докладати всіх зусиль для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, а також ліквідації наслідків пошкоджень. ЗАЕС досі окупована і контролюється російськими військовими. З огляду на те, що дії загарбників передбачити неможливо, загроза фізичній безпеці станції залишається", – йдеться у повідомленні Енергоатому. 

Наразі Запорізька АЕС продовжує працювати і виробляти електроенергію для потреб вітчизняної енергосистеми.

Нагадаємо, Захоплення окупантами Запорізької АЕС: чи є загроза ядерної катастрофи.

Читайте на ГК:Убив трьох людей через три тисячі гривень: з'явилися моторошні подробиці злочину
Читайте на ГК:На Заході України прогриміли потужні вибухи, — ЗМІ
Читайте на ГК:У Героя залишилася маленька донечка: загинув ще один воїн зі 128-ої закарпатської бригади (ФОТО)