1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Перевозив сигарети в дитячому кріслі":на кордоні затримали "високотехнологічний бус" /ФОТО

01.08.2022 14:02 Кримінал

Сьогодні зранку (01.08.2022) на українсько-румунському кордоні інспектори митного посту «Дякове-автомобільний» Закарпатської митниці задокументували порушення митного законодавства.

Сьогодні зранку (01.08.2022) на українсько-румунському кордоні інспектори митного посту «Дякове-автомобільний» Закарпатської митниці задокументували порушення митного законодавства.

Порушник «позбувся» не лише прихованих тютюнових виробів, а й автівки, загальною вартістю майже 250 тис грн.Порушником виявився 43-річний житель Закарпаття, який разом з сім’єю прямував у Румунію та вирішив підзаробити, прихопивши сигарети. Їх чоловік приховав у пустотілих порожнинах дитячого крісла та у панелях приладів, що у салоні транспортного засобу.

Це при тому, що виїжджаючи з митної території України, чоловік свідомо обрав «зелений коридор», тим самим декларуючи чесні наміри перетнути кордон. Ще й усно запевняв інспекторів, що нічого прихованого від митного контролю в автівці не переміщує.Однак, ретельно перевіряючи транспортний засіб у боксі поглибленого огляду, увагу митників привернуло дитяче крісло.

Знявши декоративну обшивку та відігнувши розразану пластмасу корпусу дитячого крісла, було виявлено у пустотілих порожнинах приховані цигарки українського виробництва торгових марок «West blue» та «LM LOFT». Також, оглядаючи салон авто, у панелі приладів також знайдено приховані цигарки різних торгових марок.Як зізнався закарпатець, сигарети придбав та приховав від митного контролю для подальшого збуту в Румунії.

Хотів підзаробити, та не судилося…Відтак, відносно співвітчизника складено протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Виявлені 247 пачок сигарет, вартістю 14,2 тис грн, а також малотонажний фургон марки «VOLKSWAGEN TRANSPORTER» (2005 р.в.), оцінений у 210 тис грн, також вилучено. Справу скерують до суду.

Про це повідомляє Закарпатська митниця.

Нагадаємо,На кордоні затримали "контрабандиста-іхтіандра" /ФОТО,ВІДЕО.