1. Новини Закарпаття
  2. >

В Ужгороді засудили "липового студента", що намагався перетнути кордон

21.07.2022 09:55 Кримінал

В Ужгороді засудили чоловіка, що надав "липові" документи та пропонував хабар прикордонникам.

В Ужгороді засудили чоловіка, що надав

Про це повідомили в Закарпатській обласній прокуратурі.

За попередньою інформацією, у червні громадянин України намагався виїхати до Словаччини через пункт пропуску «Ужгород». Для підтвердження надав довідку для виїзду за кордон і студентський квиток одного з навчальних закладів Польщі. Коли в інспектора прикордонної служби виникли сумніви щодо достовірності вказаних документів, чоловік надав службовиці неправомірну вигоду – 2700 євро.

Наразі ж суму неправомірної вигоди скеровано в дохід держави, а чоловіка засуджено до штрафу у розмірі 51 тис. грн. Набрання вироком законної сили очікується.

На підставі угоди про визнання винуватості, укладеної з прокурором Ужгородської окружної прокуратури, суд ухвалив вирок уродженцеві Дніпра за надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Нагадаємо, Чоловіка, який хотів незаконно виїхати за кордон в умовах воєнного стану, двічі ошукали шахраї.

Читайте на ГК:Епідемія грипу косить учнівську молодь на Закарпатті: в громадах один за одним зачиняють освітні заклади
Читайте на ГК:Для закарпатців озвучили важливе повідомлення
Читайте на ГК:Видобуток солі на Закарпатті: для збільшення потужностей необхідний ремонт місцевих автошляхів