1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

Чому СБУ розшукує проросійську закарпатку Тетяну Поп: подробиці

1508
Кримінал Закарпаття

Уродженку Хуста 38-річну Тетяну Поп підозрюють у пособництві рашистам.

Чому СБУ розшукує проросійську закарпатку Тетяну Поп: подробиці

Як зазначають в пресслужбі СБУ, з початку повномасштабної агресії рф, пропагандистка Тетяна Поп, через мережу створених нею аккаунтів у соціальних мережах та російські телеканали, сприяла росії у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Також, на переконання слідчих, вона поширювала матеріали, у яких заперечувала збройну агресію рф та тимчасову окупацію окремих територій України.

Зокрема, жінка називала війну «операцією з повного звільнення Донбасу», заперечувала присутність військових агресора у Чернігові, а відео із загиблими там цивільними мешканцями називала «черговою постановкою». Також пропагувала ідею незалежності псевдоутворень ДНР та ЛНР.

Зазначимо, що Поп, яка стартувала як учасниця телешоу "Холостяк" и "Дом-2", згодом, "зробивши" стрімку політичну кар'єру, стала "вєщати" в пропагандистських ЗМІ країни-агресора як "відстоювачка інтересів" кремлівської версії політичного русинства. Заголовки тих публікацій більш аніж промовисті - "Мы хотим положить конец этноциду русинов в Украине" і тому подібне.

Не менш відома Т.Поп і активною підтримкою проросійських сепаратистів Донбасу. За що, відповідно, внесена до бази даних сайту "Миротворець" як "провокатор. Сепаратист, пособник российских оккупантов". А 9 травня 2015 року, тобто в розпал російсько-української війни на Донбасі, вона і вийшла на "Парад Перемоги" в Росії у футболці "за Путина".

Поп поширює дезінформацію про Україну і до цього часу. Тому, якщо у Вас з'явиться інформація стосовно місцезнаходження Поп Тетяни Іванівни, просимо терміново інформувати Управління СБУ за номером: (0312) 61-31-00.

Конфіденційність гарантується.

Нагадаємо, СБУ оголосила в розшук закарпатку: її підозрюють у вчиненні тяжкого злочину /ФОТО.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber