1. Новини Закарпаття
  2. >

Розпочали навчання поліцейські офіцери громад із Закарпаття

23.06.2022 10:17 Кримінал

75 правоохоронців пройшли ретельний відбір, а за результатами навчання здадуть комплексний іспит, повідомили на сайті Кабміну.

75 правоохоронців пройшли ретельний відбір, а за результатами навчання здадуть комплексний іспит, повідомили на сайті Кабміну.

Навчальний процес для майбутніх ПОГів організовано за підтримки спеціалістів Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ICITAP).

– Проект «Поліцейський офіцер громади» має високий запит у суспільстві, оскільки неодноразово доказував свою ефективність. Тож, попри збройну агресію російської федерації проти України, поліцейські з Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей продовжать опановувати курс спеціалізації. Невдовзі вони стануть опорою для своїх громад, - зазначила Начальниця управління взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Майя Бреславська.

Слухачі курсу, зокрема, удосконалюють та актуалізують знання із загальноправових дисциплін, вчаться надавати невідкладну домедичну допомогу, тренуються та відпрацьовують прийоми самозахисту, удосконалюють навички з тактичної та вогневої підготовки.

Наразі не зазначена інформація про те, коли саме поліцейські офіцери громад зможуть приступити до виконання службових обов'язків на місцях, а також, якою є кількість таких правоохоронців із Закарпаття.

Нагадаємо, патрульна поліція Закарпатської області звернулася до велосипедистів із застереженнями.

Читайте на ГК:Закарпатка виборола ще одну медаль на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті проходить важливий Економічний форум
Читайте на ГК:Важлива інформація для споживачів газу