1. Головна
  2. >
  3. Кримінал

У Нігерії розстріляли людей у церкві під час богослужіння – ЗМІ

140 Кримінал Світ

У штаті Ондо в Ніґерії озброєні незнайомці ввірвались до місцевої католицької церкви, влаштувавши стрілянину й підірвавши вибухівку в натовпі.

У Нігерії розстріляли людей у церкві під час богослужіння – ЗМІ

Повідомило  BBC.

Губернатор штату Ондо Аракунрін Акередолу повідомив, що озброєні нападники ввірвались до католицької церкви святого Франциска Ксав’єра в містечку Ово. Там відбувалась літургія, приурочена до свята П’ятидесятниці.

Очевидці повідомили, що нападники підірвали вибухівку, стріляли в натовп навмання, а потім викрали священика й ще кількох прихожан.

Поліція та місцева влада не можуть надати точні дані щодо загиблих і поранених внаслідок нападу. Однак Reuters, посилаючись на слова лікаря в містечку Ово, твердить, що відомо про загибель щонайменше кількох людей.

Місцевий чиновник сказав кореспондентам AP, що кількість загиблих може сягнути кількох десятків. Очевидці повідомляють, що серед загиблих є діти.

Журналісти повідомляють, що викрадення людей та збройні напади переважно трапляються на північному заході країни, але штат Ондо знаходиться на південно-західному узбережжі країни.

Жодна з політичних і збройних груп у країні не взяли відповідальність за цей напад.

Нагадаємо, Впав з велосипеда та знепритомнів: в Ужгороді патрульні втрятували чоловіка

Читайте також: