1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді судили мобілізованого харків'янина. який не виконав наказ командира

03.06.2022 11:11 Кримінал

Суд обрав запобіжний захід військовослужбовцю підозрюваному у невиконанні наказу командира.

 Суд обрав запобіжний захід військовослужбовцю підозрюваному у невиконанні наказу командира.

Слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області розглянуто клопотання органу досудового розслідування про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 42 – річному харків’янину, підозрюваному у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 402 КК України.

Із матеріалів клопотання вбачається, що підозрюваний, уродженець міста Харкова, тимчасово проживаючий в м. Ужгороді, будучи призваним на військову службу під час мобілізації та проходячи військову службу в одній із військових частин області, будучи обізнаним із порядком проходження, несення внутрішньої служби, в умовах воєнного стану відкрито відмовився виконати наказ начальника - командира військової частини щодо відрядження у зону бойових дій.

При обранні запобіжного слідчим суддею було враховано обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ст. 177 КПК України.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 1 000000 гривень.

Наразі триває досудове розслідування, повідомив Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області.

Нагадаємо, Голова МВС: "В усіх українців має бути вогнепальна зброя для особистого захисту".

Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною затримали українку, яка перебувала у розшуку (ФОТО)
Читайте на ГК:Соціальна оренда житла в Україні: ВР збирається впровадити актуальну новацію
Читайте на ГК:Місто перетворюється на райський куточок: в Ужгороді посадили екзотичні дерева (ФОТОФАКТ)