1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Помер постраждалий від вибуху у Виноградові / ПОДРОБИЦІ

27.05.2022 13:05 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Молодому чоловікові нещодавно провели операцію з пересадки шкіри у Німеччині. Однак травми, отримані під час вибуху, були несумісні з життям.

Молодому чоловікові нещодавно провели операцію з пересадки шкіри у Німеччині. Однак травми, отримані під час вибуху, були несумісні з життям.

Сьогодні стало відомо про смерть молодого чоловіка, який постраждав від вибуху будинку у Виноградові.

У п'ятницю минулого тижня о 23.10 каретою швидкої він був доставлений у реанімаційне відділення Виноградівської РЛ. Зафіксовані опіки шкіри 1-2 ступеню важкості на 90% тіла. Також сильно обпечені легені, відірвані пальці на ногах, множинні переломи, відмовляли нирки.

Юнак залишався при свідомості, називав своє ім'я та номер телефону батьків з Тернопільщини.

Стан потерпілого був вкрай важкиv і вимагав якнайшвидшого перевдення до медичних установ вищого рівня. Над цим питанням максимально швидко спрацювало як керівництво тhавматологічного відділення, так і керівництво всього закладу, а персонал реанімаційного відділення надав усю можливу оперативну допомогу.

Наступного дня з Ужгорода паціента відправили до угорського Дебрецена, де його чекав літак. Пізно ввечері пострадалого доставили у опіковий центр у Берліні.

У Німеччині юнаку провели операцію з пересадки шкіри на спині. Однак не пройшло і тижня після вибуху, як молодий чоловік все ж загинув.

Нагадаємо, 20 травня у Виноградові прогримів вибух, ударну хвилю від якого було чути по всьому місту / ВІДЕО. Подія сталася по вулиці Миру у житловому будинку, який орендував 21-річний киянин.

Попередньо озвучувалася версія, що за поки невстановленої причини відбувся вибух газоповітряної суміші, повідомляли в УДСНС в області. Поліція встановила, що нещодавно чоловік разом із сусідом вмикав газову колонку і причиною вибуху міг стати саме витік газу. Однак технічний директор АТ ЗАКАРПАТГАЗ Сергій Козар наголосив, що за результатами попередньої перевірки території наколо будинку та системи газопостачання встановлено, що джерело вибуху було не у приміщеннях з газовими приладами,які вціліли. Загазованості грунту теж не виявлено. 

Також є вмотивовані підстави вважати, що формат опіків у потерпілого був нетиповим як для вибухів газу. Відсутність пошкоджень на газових приладах та пропановому балоні на горищі,  а тим паче, відсутність осколків і залишків снарядів, змушують слідство розглядати й інші версії причини цієї трагічної події. 

Читайте на ГК:Просять перекрити газові крани: в одному із мість кілька днів відключатимуть газопостачання (ПЕРЕЛІК АДРЕС)
Читайте на ГК:“У когось щи лем цвіте, а туй уже родить”: збирають перші плоди “чарівної лікарки” (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:У Виноградові відкрили Алею Слави на честь полеглих на війні випускників ВПУ-34