1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Власника підземної наркоферми на Виноградівщині звільнили від відбування покарання

04.01.2022 23:09 Кримінал ВАЖЛИВО

Чоловік заявив, що "хотів виготовити лікарство для хворого раком рідного брата".

Чоловік заявив, що

Власник підземної наркоплантації, де виросло понад 600 стебел коноплі, отримав вирок від Виноградівського районного суду. Його визнали винним, але від призначених 4 років позбавлення волі звільнили, замінивши їх 2 роками іспитового строку.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, виявлена на Виноградівщині нарколабораторія розташовувалася на ділянці чиновника РДА (ФОТО) 

У вироку вказано, що як пом`якшуючі обставини суд враховував те, що обвинувачений щиро розкаявся у своєному. Чоловік заявив, що “хотів виготовити лікарство для хворого раком рідного брата”.

Нагадаємо, 29 вересня 2021 року правоохоронці виявили у селі Ботар на Виноградівщині на території фермерського господарства «Кевер Жолт» підземну схованку з насадженнями конопель. 

Обвинувачений, якому належить ФГ «Кевер Жолт», на суді визнав, що утримував на території свого господарства спеціально замасковане двоповерхове приміщення, яке обладнав системами кондиціонування, крапельного поливу, підтримання температурного та світлового режиму для вирощування коноплі.

Для забезпечення комфортних умов наркотичних рослин була задіяна величезна кількість обладнання: 18  LED-ламп  із стабілізаторами напруги, 20 освітлювальних ламп, 2 освітлювальні лампи, 10 стабілізаторів напруги, 9 світильників з лампами для вирощування рослин (фітоламп), електронасос марки «КАРДІНА», близько 30 метрів шлангу різного діаметру, 2 тубуси з торфом, шланги (трубки діаметром 5 мм) крапельного поливу близько 40 метрів, алюмінієва гофра довжиною близько 7 метрів, переносний кондиціонер (осушувач повітря), витяжка з фільтром, добрива, упаковані до двох окремих поліетиленових мішків, 2 каністри з невідомою рідиною в них, котушка для регулювання довжини шлангу, вентилятор осьовий металевий з відсіком для збирання, електронні ваги, 5 вертикальних побутових вентиляторів, З подовжувачі напруги, ручний оприскувач ємністю два літри.

На чорному ринку продукція з виявлених у сховку рослин, яких вилучили у кількості понад 600 штук, коштувала б не менше 5 млн гривень. 

3

загрузка...