1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські оперативники в Києві затримали кримінального авторитета "Діда" (ФОТО)

19.06.2021 22:29 Кримінал

У липні минулого року 56-річного громадянина Вірменії видворили з України із забороною в’їзду на 15 років. Але він повернувся.

У липні минулого року 56-річного громадянина Вірменії видворили з України із забороною в’їзду на 15 років. Але він повернувся.

Неодноразово судимий чоловік має суттєві зв’язки з криміналітетом. Відомий за прізвиськом «Дід». Відбував 12-річне покарання у виправних колоніях на Херсонщині та Львівщині — там мав статус так званого «смотрящого». 

У лютому 2019 року суд прийняв рішення про його видворення за межі України. Однак через два місяці він повернувся в Україну - і його знову затримали. Вдруге його видворили у серпні 2019 року із забороною в’їзду на п‘ять років.

Змінивши ім‘я, «Дід» повернувся в Україну літаком у жовтні 2019 року. Через місяців правоохоронці викрили зловмисника. 

Третє видворення «авторитета» відбулося у липні 2020-го. Тоді йому заборонили в'їжджати в Україну до 2035 року. Однак і це не зупинило чоловіка від спроби вкотре прибути в державу для поширення свого злочинного впливу. 

 

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області та в місті Києві отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення  «авторитета»  в Україну через пункт пропуску Волинської митниці. 

Учора, 18 червня, правоохоронці затримали «Діда» на підставі рішення суду. За його рішенням  «авторитета» поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні з подальшим примусовим видворенням.

Заходи проводилися спільно з Державною міграційною службою в місті Києві та Київській області. 

Департамент стратегічних розслідувань  Національної поліції України

Нагадаємо, Рада хоче криміналізувати товарну контрабанду, відповідний законопроєкт до парламенту вніс президент.

Читайте на ГК:Відомо, чи будуть зростати тарифи під час опалювального сезону на Закарпатті
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Виноградівщині, Рахівщині, Перечинщині та Ужгороді 16 вересня
Читайте на ГК:Наказом Мінфіну оновлено порядок застосування РРО та ПРРО: відомі деталі новацій
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...