1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Хустщині вимагають повернення державі земель вартістю майже 150 мільйонів

15.02.2021 08:44 Кримінал

Ділянка, про яку йдеться, на момент передачі орендарю надана з порушенням порядку виділення пайових земель.

Ділянка, про яку йдеться, на момент передачі орендарю надана з порушенням порядку виділення пайових земель.

Хустською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі Вишківської селищної ради до Хустської РДА та місцевого підприємства через виявлені порушення законодавства при передачі в оренду земельної ділянки на території району. Прокуратура наполягає на визнанні договору оренди недійсним та поверненні у власність громади земель площею 60 га вартістю майже 150 млн грн. Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, підставою для звернення до суду стало порушення вимог законодавства при розпорядженні землями сільськогосподарського призначення, що перебувають під особливим захистом держави. 
Їх передано в оренду без розроблення, погодження та затвердження в установленому законом порядку проєкту відведення земельної ділянки. Водночас ділянка, про яку йдеться, на момент передачі орендарю надана з порушенням порядку виділення пайових земель. Господарським судом Закарпатської області враховано вказані обставини та винесено ухвалу про відкриття провадження у вказаній справі та призначено справу до розгляду, - повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, у Римі помер хлопчик із Тячівщини: потрібна фінансова допомога у транспортуванні тіла на Закарпаття

Читайте на ГК:"Розсипається на очах": на Закарпатті руйнується унікальна фортифікаційна споруда XI-XVIII століття (ФОТО)
Читайте на ГК:Пожежа на Хустщині: об'єкт загорання не вдалось врятувати, причина встановлюється
Читайте на ГК:Зарплати мера Хуста і заступників: оприлюднено суми за січень 2021 року (ДОКУМЕНТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...