1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Москаль: відео проти угорців Закарпаття, ймовірно, записала сама СБУ (ВІДЕО)

06.12.2020 14:19 0 Кримінал Думка

Екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль спробував пояснити в ефірі 4 каналу, чому відбулося загострення "угорської теми" в Закарпатті.

Свою думку з приводу останніх подій на Закарпатті стосовно угорської національної меншини висловив Геннадій Москаль.

- Моє розуміння, що це записала сама Служба безпеки, щоб відволікти оці їх недолугі обшуки, - сказав про провокаційне відео-залякування угорців Закарпаття начеб-то представником "Правого сектора" екс-губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

Москаль вваає, що основою активізації проблемних питань з угорською нацменшиною на Закарпатті стала відмова угорців йти в коаліції з чинною владою.

- Були місцеві вибори... Вони (Слуга народу та Рідне Закарпаття) набрали всього 23 голоси, а для хиткої коалції потрібно 33. Угорці мають "золоту акцію". 10 депутатів, які пройшли від КМКС. А вони добровільно не хочуть йти у провладну коаліцію. - висловив свою думку Москаль. 

Геннадій Москаль двічі очолював Закарпатську ОДА, а також у 2007 році обіймав посаду заступника голови СБУ. Також Москаль отримав вищу державну нагороду від уряду Угорщини.

Нагадаємо, Швейцарське видання Neue Zürcher Zeitung критично оцінило останні події навколо "угорської теми" на Закарпатті та підсумувало, що по зближенню України з НАТО завдано удар.

Читайте на ГК:Зеленський заговорив по-угорськи вустами берегівчанина (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)

 

загрузка...