1. Новини Закарпаття
  2. >

Прокурори Закарпаття розглянули більше трьох тисяч звернень з початку року

13.10.2020 19:02 Кримінал

Упродовж 9 місяців 2020 року до органів прокуратури Закарпатської області надійшло 3626 звернень, з яких 1672 – вирішено по суті, зокрема 83 – від народних депутатів України.

Упродовж 9 місяців 2020 року до органів прокуратури Закарпатської області надійшло 3626 звернень, з яких 1672 – вирішено по суті, зокрема 83 – від народних депутатів України.

Серед розглянутих найбільше звернень із питань досудового розслідування (1156),  з яких майже кожне друге – скарги на дії та рішення слідчих органів поліції. Реагуючи на такі повідомлення, прокуратура скасовувала незаконні або передчасні рішення, визначала підслідність у кримінальних провадженнях тощо. Про це повідомила пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

З питань виконання функцій представництва інтересів держави в суді вирішено 66 звернень.

Близько половини з усіх звернень (1716) стосувалися питань, що не входять до компетенції органів прокуратури, тож їх скеровано до органів влади та контролю відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що наразі прийом звернень громадян у Закарпатській обласній прокуратурі здійснюється виключно в електронній формі чи за допомогою поштових засобів зв’язку. Більш детально про це – тут.

Водночас функціонує телефон «гарячої лінії» – (0312) 61-59-30. За цим номером громадяни можуть не лише оформити звернення, а й отримати юридичні консультації за конкретними фактами порушення їх прав та фахову правову допомогу з інших питань, вирішення яких входить до компетенції органів прокуратури.

Нагадаємо, що осінні канікули з 15 жовтня: рішення за педагогічними колективами шкіл Закарпаття (ВІДЕО).

Читайте на ГК:На Закарпатті обмежено рух транспорту
Читайте на ГК:У Мукачеві відновлюють роботу ДНЗ та початкова ланка освіти
Читайте на ГК:Без авто та з купою готівки: що вказав у декларації тимчасовий очільник Закарпатської митниці (ДЕКЛАРАЦІЯ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...