1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгородському суді відбулося чергове засідання у справі заступника Андріїва

13.08.2020 08:46 Кримінал

Справа розглядається із березня 2017 року і весь цей період обвинувачений активно виносить у публічну площину лише вигідну йому інформацію.

Справа розглядається із березня 2017 року і весь цей період обвинувачений активно виносить у публічну площину лише вигідну йому інформацію.

В Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове засідання у справі за обвинуваченням першого заступника міського голови Ужгорода у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Нагадаємо, розглядається вона з березня 2017 року і весь цей період обвинувачений активно виносить у публічну площину лише вигідну йому інформацію, формуючи таким чином хибну думку у громадськості.

На засіданні 11 серпня суд досліджував лише письмові докази, долучені прокурором на підтвердження винуватості фігурантів кримінального провадження (тобто вищезгаданого посадовця, голови постійної комісії міськради та посередника).

Також учора до суду в установленому законом порядку подане клопотання про відсторонення першого заступника Ужгородського міського голови від займаної посади. Наразі воно ще не розглянуте.
Зауважимо, що прокуратура систематично і неодноразово, як на стадії досудового розслідування, так і судового розгляду, заявляла клопотання про відсторонення чиновника.

Пояснення просте і логічне: саме перебування на цій посаді сприяло вчиненню обвинуваченим інкримінованого йому злочину.
Варто наголосити, що усі попередні клопотання були задоволені судом. Остаточне ж рішення по розгляду останнього винесе суд, а передчасні твердження про успішність чи неуспішність таких дій є лише надуманими припущеннями окремих осіб.

Принагідно нагадуємо, що факти і доводи надаються в судовому засіданні, де їм дають фахову правову оцінку. А черговий популістичний «інфовкид» у соцмережі найімовірніше робиться з метою самопіару особою, яка, зауважимо, довгий час сама ж свідомо затягувала розгляд вищеописаної справи, - повідоимли в прокуратурі Закарпатської області.

Нагадаємо, на Ужгородщині визначили опорні заклади освіти серед шкіл району

Читайте на ГК:Уродженка Закарпаття зняла Кайлі Дженнер топлес (ФОТО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині визначили опорні заклади освіти серед шкіл району
Читайте на ГК:У велопробіг Ужгород-Маріуполь вирушать четверо ветеранів війни із Закарпаття (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...