1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Винуватець ДТП, в якому загинула Уляна Ковач-Келдер, попросив перенести судове засідання через карантин

29.04.2020 23:53 Кримінал Ексклюзив

Апеляційне засідання у справі смертельного ДТП, в якому два роки тому загинула молода виноградівчанка, перенесли на 30 червня.

Апеляційне засідання у справі смертельного ДТП, в якому два роки тому загинула молода виноградівчанка, перенесли на 30 червня.

Як розповіли Голосу Карпат батьки загиблої, на самому початку сьогоднішнього засідання, судді Львівського апеляційного суду повідомили їм, що вранці отримали клопотання від сторони обвинуваченого про перенесення розгляду апеляції у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу.

"Мабуть боїться Вас заразити", - передає мати загиблої Ульяни Ганна Ковач коментар суддів при оголошені причини перенесення.

Нагадаємо, майже два роки тому, 2 травня 2018 року, п’яний водій здійснив наїзд на жінку, що йшла узбіччям. Колишня виноградівчанка приїхала разом з сімє'ю, чоловіком та малою донечкою, з Нідерландів навідати батьків.

Чоловік не зупинився, не надав першу невідкладну допомогу і не викликав швидку. Медикам зателефонував випадковий свідок. Після майже тритижневої боротьби за життя, Уляна Ковач-Келдер померла в одній із лікарень Амстердаму.

16 вересня 2019 року винуватцю п'яної ДТП, мешканцю Тросника Олександру Козьмі, за вчинений злочин присудили шість років позбавлення волі та сплату моральної компенсації родині загиблої. Вирок Виноградівського райсуду обвинувачуваний оскаржує в Львівському апеляційному суді.