1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Винуватець смертельної ДТП, в якій загинула Уляна Ковач-Келдер, оскаржує судовий вирок

28.04.2020 19:21 Кримінал Ексклюзив Голос Карпат

Через карантин засідання Львівського апеляційного суду відбудеться в режимі відео-конференції у приміщенні Виноградівського районного суду. Слухати справу мають завтра.

Через карантин засідання Львівського апеляційного суду відбудеться в режимі відео-конференції у приміщенні Виноградівського районного суду. Слухати справу мають завтра.

Винуватесь смертельної ДТП внаслідок якої загинула 35-річна виноградівчанка Уляна Ковач-Келдер, оскаржує вирок Виноградівського райсуду в Львівському апеляційному суді. 16 вересня 2019 року мешканцю Тросника Олександру Козьмі за вчинений злочин присудили шість років позбавлення волі та сплату моральної компенсації родині загиблої.

Відомо, що зараз сторона обвинуваченого оскаржує присутні, на їхню думку, процесуальні порушення під час винесення вироку в суді першої інстанції та недоліки при складенні протоколів слідчих дій.

Через неможливість сформувати колегію суддів апеляційного суду в Ужгороді, справу передали для розгляду до Львівського апеляційного суду. Враховуючи карантинні заходи і значну відстань до Львова, потерпілі заявили клопотання про проведення засідання у режимі відео-конференції. Тому завтрашнє засідання має відбутись у приміщенні Виноградівського районного суду.

Нагадаємо, майже два роки тому, 2 травня 2018 року, п’яний водій здійснив наїзд на жінку, що йшла узбіччям. Колишня виноградівчанка приїхала разом з сімє'ю, чоловіком та малою донечкою, з Нідерландів навідати батьків.

Чоловік не зупинився, не надав першу невідкладну допомогу і не викликав швидку. Медикам зателефонував випадковий свідок. Після майже тритижневої боротьби за життя, Уляна Ковач-Келдер померла в одній із лікарень Амстердаму.

 

загрузка...