1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

В Угорщині зловмисник намагався нажитись на продажі неіснуючих захисних масок

17.03.2020 17:07 Кримінал Голос Карпат

Шахраєм виявився 35-річний громадянин Гондурасу.

Шахраєм виявився 35-річний громадянин Гондурасу.

Прикриваючись епідемією коронавірусу, він разом із спільниками виманив у керівництва однєї з філій американського підприємства майже 100 тисяч доларів США ніби-то за доставку їй понад 220 мільйонів захисних масок,- повідомила МТІ Генеральна прокуратура країни.

Зловмисники від імені реально діючої угорської фірми (її директор навіть ні про що не здогадувався) уклали відповідну угоду й отримали задаток. Проте, цього їм виявилося замало, й вони зажадали ще грошей. Аби особисто переконатися в наявності замовленого товару, до Угорщини із США прибув спеціальний представник американської компанії. Тоді шахраї і в нього попросили ще 8 мільйонів форинтів. Це викликало небезпідставну підозру в гостя із-за океану і той звернувся до угорських правоохоронних органів. Поліціянти в обумовленому ресторані затримали афериста, громадянина Гондурасу, мешканця У району Будапешта.

Зловмисника допитали і взяли під варту. Суд столиці Угорщини дав дозвіл на період слідства тримати шахрая за гратами. Стражі порядку розшукують спільників організатора афери,- інформує портал police.hu.

Нагадаємо, в аптеках Мукачева відсутні маски та антисептики

Читайте на ГК:Угорщина позбавила громадянства ще 8-х уродженців Закарпаття
Читайте на ГК:Перед КПП «Чоп-Захонь» з угорської сторони для заблокованих українських заробітчан розгорнули пункт обігріву (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Угорщина пояснила, як вирішуватимуться суперечки, які задовольнять як угорців Закарпаття, так і уряд України
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська