1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українець організував масштабну схему отримання європаспорту для росіян

13.03.2020 23:32 Кримінал

Більше 100 росіян щомісяця отримували громадянство однієї з країн ЄС завдяки корупційній схемі українця.

Більше 100 росіян щомісяця отримували громадянство однієї з країн ЄС завдяки корупційній схемі українця.

Служба безпеки України (СБУ) викрила схему протиправної легалізації громадян Росії на території Євросоюзу, яку організував українець. Про це в п'ятницю, 13 березня, повідомила прес служба СБУ. 

Зазначається, що угода проходила у два етапи і відбувалася за участю посадових осіб органів юстиції однієї з європейських країн, а також іноземних адвокатів і нотаріусів. 

"Спочатку українець підшукував клієнтів на території Росії і виготовляв для замовників фальсифіковані документи, що дають право на отримання громадянства країни ЄС за прискореною процедурою", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що потім через корупційні зв'язки із співробітниками органів юстиції та адвокатами іноземної держави організатор угоди забезпечував позитивний розгляд заявок, складання іспитів на знання мови, прийняття присяги та інших передбачених процедур. За попередньою інформацією, у такий спосіб легалізовувалися більш як 100 росіян щомісяця. 

Під час обшуків правоохоронці вилучили докази масштабної протиправної діяльності, зокрема матеріали щодо незаконної легалізації для більш як тисячі громадян РФ і країн СНД. Тривають оперативно-слідчі заходи. Встановлюються обставини справи та інші особи, причетні до угоди, у тому числі й іноземці.

Читайте на ГК:На угорському кордоні "аншлаг": заробітчани масово їдуть на Великдень додому (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Віктор Орбан: "Потрібно було прийняти рішення про комендантську годину не в п'ятницю, а в четвер"
Читайте на ГК:Роми Карпатського басейну відзначають своє інтернаціональне свято
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська