1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті за тиждень виявили 43 крадіжки електрики: крали найбільше

09.09.2019 12:35 Кримінал

Починаючи з 02 вересня по 08 вересня 2019 року, працівниками Товариства виявлено 43 фактів крадіжок електричної енергії.

Починаючи з 02 вересня по 08 вересня 2019 року, працівниками Товариства виявлено 43 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 38 Актів про порушення Правил серед населення та 5 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у м. Мукачево (13 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) найбільше фактів крадіжок було виявлено у м. Берегово Закарпатської області (2 порушення). При цьому найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Також, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 65,28 тис. грн, повідомила Пресслужба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”.

Нагадаємо, на Мукачівщині ромська громада створить групи нагляду за ромами.

Читайте на ГК:Працівник банку на Закарпатті обікрав клієнтів на 700 000 гривень
Читайте на ГК:Представлено проект реконструкції вокзальної площі в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві наркодилери рекламують Telegram-канали з продажу прямо на стовпах (ФОТО)