1. Новини Закарпаття
  2. >

"Рошен" Порошенка судиться з київським БКК за "казковий" торт

31.05.2019 12:14 Кримінал

Судова справа про схожість назви і упаковок тортів «Казковий ключик» виробництва «Київського БКК» і «Золотий ключик» Roshen дійшла до Верховного Суду.

Судова справа про схожість назви і упаковок тортів «Казковий ключик» виробництва «Київського БКК» і «Золотий ключик» Roshen дійшла до Верховного Суду.

Про це повідомляє Економічна правда.

Компанія «Київський БКК» подала до Касаційного госпсуду Верховного Суду скаргу на постанову Північного апеляційного суду, яким підтверджена правота рішення Антимонопольного комітету про порушення «Київським БКК» конкурентного законодавства при виробництві тортів «Казковий ключик», упаковка якого схожа на торт «Золотий ключик» виробництва Roshen.

На думку АМКУ, це може ввести в оману споживачів.

Нагадаємо, в 2018 году Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «Київський Булочно-кондитерський комбінат», який входить в холдинг «Київхліб», майже на 330 тис. гривень за використання упаковки, схожої по оформленню на упаковку кондитерської корпорації Roshen.

Раніше червона стрічка стала предметом розбрату між Roshen і «Київський БКК», який також використовував червону стрічку в оформленні тортів.

Roshen просить визнати її право на володіння знаком для товарів і послуг у вигляді червоного кольору в елементах упаковки тортів.

Суди з питань інтелектуальної власності між кондитерами тривають з початку 2017 року. Так, тривалий розгляд між виробники сперечалися в суді щодо випуску «Київського» торта, проте в серпні минулого року сторони уклали мирову.

Нагадаємо, в Ужгороді візьмуться за капітальний ремонт вулиці Собранецької

Читайте на ГК:Ціна автогазу впала нижче за дев'ять гривень
Читайте на ГК:Онлайн-уроки покажуть для школярів 1-4 класів
Читайте на ГК:В'їжджати заборонено: Японія внесла Україну в "чорний список"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська