1. Новини Закарпаття
  2. >

В Закарпатті поменшало нещасних випадків на виробництві зі смертельними наслідками

10.01.2019 14:52 Кримінал

Хоча водночас на підприємствах області у 2018 році зріс загальний рівень травматизму.

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області підбили підсумки роботи щодо запобігання виробничому травматизму та профзахворюваності за 2018 рік. З цього приводу начальник  відділу інспекційної роботи, ринкового нагляду, надання адміністративних послуг,розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Володимир Яцків зауважує, що фахівці Управління завжди приділяють особливу увагу проведенню профілактичних заходів з метою усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання випадкам травмування на виробництві. 

Але попри це,  нещасні  випадки на підприємствах краю все одно мають місце. Цьому сприяють як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Серед найпоширеніших – недостатня ефективність роботи служб охорони праці, обов’язки інженерів з охорони праці нерідко виконують інші спеціалісти, які не мають фахові знання, водночас на підприємствах не проводяться якісно інструктажі, не організовують належним чином навчання з працівниками тощо.

Судячи з підсумків минулорічної звітності, загальний рівень виробничого травматизму в області зріс (51 випадок проти 46). Однак відрадним є той факт, що вдалося зменшити кількість нещасних випадків зі смертельними наслідками  (4 проти 9). Як і в попередні роки, найбільш травмонебезпечною залишається машинобудівна галузь, на підприємствах якої торік сталося 17 нещасних випадків ( у 2017 – 15), і соціально-культурна сфера, де цьогоріч зафіксовано 12 нещасних випадків (у 2017 – 7). Дещо зріс у минулому році рівень  виробничого травматизму в енергетиці (10 випадків проти 3).

На підприємствах інших галузей регіону ситуація суттєво поліпшилася або залишилася на попередньому рівні, повідомляє Управління Держпраці України в Закарпатській області.

Нагадаємо, хворому хлопчику з Виноградівщини зробили важливу операцію.

Читайте на ГК:Провідні сноубордисти Закарпаття провели напружене Різдво (ФОТО)
Читайте на ГК:Податкова міліція Закарпаття торік вилучила з обігу підакцизних товарів на 32 мільйони гривень
Читайте на ГК:У високогір'ї Карпат намело більше 100 сантиметрів снігу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus