1. Новини Закарпаття
  2. >

Чехи інвестують у виробництво двигунів Південмашем

12.08.2020 12:52 Бізнес

Чеський концерн і Південмаш займуться реконструкцією залізничних дизельних двигунів і виробництвом водневих двигунів.

Чеський концерн і Південмаш займуться реконструкцією залізничних дизельних двигунів і виробництвом водневих двигунів.

Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати в український Південмаш бодай 50 млн євро для створення на його базі нових виробничих потужностей. Про це повідомляє прес-служба Держкосмосу в середу, 12 серпня.

Зазначається, що основним завданням співпраці є розвиток нових проектів із реконструкції залізничних дизельних двигунів і виробництво водневих двигунів.

Запуск виробництва планується на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони: цех із ремонту колісних пар з об'ємом інвестиції в 10 млн євро, цех із ремонту вагонів з об'ємом до 2 млн євро і цех із ремонту локомотивів - до 10 млн євро. Крім цього, планується формування торгового майданчика авторизованого дилера концерну Witkowitz.

Також планується створення авторизованих сервісних центрів з обслуговування локомотивів і дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів і колісних пар. У подальших планах - завод з виробництва обладнання для виробництва водню і центр із переобладнання локомотивів.

На Південмаші зазначають, що співпраця з чехами допоможе створити необхідне навантаження для підприємства і задіяти його виробничий потенціал.

Читайте на ГК:На Борнео заново відкрили унікальну птицю (ФОТО)
Читайте на ГК:Дочка легендарного футболіста знялася оголеною (ФОТО)
Читайте на ГК:Курйози на дорозі: у Франції 88-річний водій розігнався до 191 км/год., бо спізнювався на щеплення
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...