1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Продовольчі ринки Мукачева перевіряють на дотримання правил функціонування

30.04.2020 19:00 Бізнес

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Закарпатської області.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Закарпатської області.

Фахівці Мукачівського міського управління  ГУ ДПСС області взяли участь у роботі спільних груп, до складу яких увійшли представники Національної поліції та органів місцевого самоврядування. Такі групи створені з метою перевірки дотримання правил функціонування продовольчих ринків на території міста відповідно до урядових рішень.

У ході проведення спільних рейдів посадовці ГУ ДПСС надають рекомендації працівникам адміністрації і продавцям ринків щодо дотримання правил, розроблених Міністерством охорони здоров’я та  Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України задля запобігання виникненню і поширенню СОVID-19.

Водночас подібні  заходи  мають на меті не допустити й оперативно усунути порушення, зокрема щодо забезпечення необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, одночасного перебування споживачів, деззасобів,  а також температурного скринінгу відвідувачів, фасування продуктів харчування, дотримання режимів провітрювання, прибирання та дезінфекції, виникнення стихійної торгівлі на території ринку тощо.

Нагадаємо, ужгородські ринки знову ожили (ФОТО)

Читайте на ГК:"Виховання братів наших менших": у Мукачеві успішно функціонує школа юних кінологів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Міст-решето» у Мукачеві: питання безпеки людей впирається в брак коштів (ФОТО)
Читайте на ГК:Смертельна пожежа на Мукачівщині: загинув чоловік
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...