1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні запустили першу державну ІТ-компанію

22.04.2020 23:33 Бізнес

Глава Мінцифри також повідомив, що Україна стала першою країною, яка запустила електронні паспорти.

Глава Мінцифри також повідомив, що Україна стала першою країною, яка запустила електронні паспорти.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про створення першої державної ІТ-компанії, в якій працюють 17 осіб, про що стало відомо з онлайн-презентації цифрових паспортів у мобільному додатку Дія. 

"Ми створили першу такого типу державну ІТ-компанію, яка взагалі не схожа на державну компанію, про яку можуть думати українці. Це сучасна, в ній працюють 17 фахівців, і ми плануємо, щоб ця компанія виросла до 30 фахівців... У нас багато партнерів, і ми переходимо в розробку "in house", де у нас буде внутрішня команда, яка керуватиме всіма процесами", - заявив Федоров. 

Ще Федоров повідомив, що скоро планується запустити електронний цифровий підпис у додатку Smart ID. 

"Наше завдання - за три роки оцифровувати всі старі послуги, які взагалі є в Україні. Дуже багато послуг, які необхідно усунути, щоб не оцифровувати "совок", так би мовити, тому ми будемо оптимізувати, трансформувати сфери, скорочувати кількість послуг, і у нас є чіткий план. Є багато проектів, які зараз тестуються, наприклад починаючи від простих, як автоцивілка, і закінчуючи оновленим кабінетом платників податків, які довго чекають підприємці. Це реєстрація бізнесу, це нові послуги з будівельної сфери", - сказав міністр. 

Крім того, він додав, що після запуску електронного цифрового підпису не потрібно буде проводити ніяких паперових транзакцій. 

"Ми плануємо на початку літа або в кінці весни запустити електронний цифровий підпис у додатку "Smart ID", де можна буде підписувати дуже зручно договори між компаніями, отримувати послуги і не потрібно буде робити якісь паперові транзакції", - підсумував чиновник.

Читайте на ГК:Українська модель похвалилася відпочинком на Мальдівах (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Донбасі в Україні небезпечна ескалація, - Le Monde
Читайте на ГК:"COVID-19 може циркулювати кілька годин": як мінімізувати ризик зараження COVID-19 у замкнутих приміщеннях
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...