1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії закрили заводи Skoda через коронавірус

20.03.2020 14:19 Бізнес

Таке рішення було прийнято після зараження трьох співробітників Skoda коронавірусом. На час карантину працівникам буде виплачуватися до 75% зарплати.

Таке рішення було прийнято після зараження трьох співробітників Skoda коронавірусом. На час карантину працівникам буде виплачуватися до 75% зарплати.

Чеський автовиробник Skoda закрив три своїх заводи в Млада-Болеславі, Квасинах і Врхлабі, мінімум, на два тижні - до 6 квітня. Про це напередодні повідомила прес-служба компанії.

Відзначається, що таке рішення було прийнято після зараження трьох співробітників коронавірусом. У компанії запевнили, що на час зупинки підприємств працівникам буде виплачуватися грошова компенсація: в період з 19 по 29 березня - 70% від заробітної плати, з 30 березня по 5 квітня - 75%. 

"Оскільки в одній тільки Чеській Республіці працюють 37 тисяч співробітників, наша відповідальність виходить далеко за межі воріт заводів. Необхідно зробити все можливе, щоб уповільнити поширення вірусу, захистити і допомогти тим, хто буде особливо вражений, літнім людям і людям з вадами здоров'я. Крім того, канали продажів на більшості ринків також впали через урядові заходи", - заявив генеральний директор Skoda Auto Бернхард Майєр. 

При цьому всі заводи SAIC Volkswagen у Китаї (за винятком Чанши), де виробляються автомобілі Skoda, відновили роботу. Виробництво на індійському заводі в Аурангабаді триває, хоча і значно скорочено. Завод в індійському місті Пуна зупинений на планову модернізацію в рамках проекту India 2.0. Тут буде налагоджено виробництво нового модельного сімейства.

Читайте на ГК:Чи є секс на МКС та інші історії про фізіологію в космосі
Читайте на ГК:Знаменита модель показала, як COVID-19 змінив її фігуру (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Товсту мавпу відправили в "табір схуднення" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...