1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Земля в Угорщині коштує дорого: ціна за рік зросла на 11%

30.11.2019 22:30 Бізнес

За даними Центрального статистичного управління в минулому році було продано 1% сільськогосподарських і лісових угідь.

За даними Центрального статистичного управління в минулому році було продано 1% сільськогосподарських і лісових угідь.

Це склало 72 000 га, з яких 72% були орними землями (рілля), 14% - землі під лісонасадженнями, 10% під пасовищами, 4% - землі під виноградниками і фруктовими садами, повідомив портал myhungary.

Більше половини орних земель були продані в округах Великої рівнини - в округах Бач-Кишкун, Саболч-Сатмар-Берег та Бекеш. Згідно опублікованих даних, ціни на землі сільськогосподарського призначення виросли в минулому році на 11%, а орендна плата за землю зросла лише 6,5%.

Середня ціна орних земель в округах Великої Південної рівнини склала 1,7 млн. форинтів за гектар, в округах Північної Угорщини і окрузі Пешт середня ціна склала близько 1,5 млн. форинтів за гектар. Середня річна орендна плата за гектар склала 55 700 форинтів. Усереднений показник співвідношення ціна продажу до вартості оренди землі за гектар - 3,7%.

Річна орендна плата за орні землі була найвищою в округах Хайду-Біхар, Толна - 75 500 форинтів за гектар, а в окрузі Саболч-Сатмар-Берег - 70 900 форинтів за гектар. В округах Ноград, Гевеш і Веспрем середня річна орендна плата за гектар була менш як 40 000 форинтів.

Читайте на ГК:Українець потрапив у ДТП в Угорщині: в автомобілі він перевозив нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:У Будапешті громадянин Йемену намагався згвалтувати жінку прямо на автобусній зупинці
Читайте на ГК:Угорщина на першому місці серед країн ЄС з вакцинації проти ковіду
загрузка...