1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські фіскали звернулися до реалізаторів пального

06.06.2019 13:04 Бізнес

Бізнесу нагадали, що з 01.07.2019 запроваджується ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Бізнесу нагадали, що з 01.07.2019 запроваджується ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Так, з урахуванням зазначених змін, роздрібна торгівля пальним та зберігання пального здійснюються суб’єктами господарювання всіх форм власності за наявності ліцензії. Річна плата за ліцензії на право зберігання пального становим 780 гривень, плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним становить 2000 гривень на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.

Суб’єкти господарювання можуть подати документи на розгляд до органу ліцензування для отримання ліцензії на адресу Головного управління ДФС в Закарпатській області на право зберігання пального та роздрібної торгівлі пальним. При цьому зауважуємо, що ліцензії на право роздрібної торгівлі або рішення про відмову в їх видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання документів.

Разом з тим, з метою однакового підходу до оформлення ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним та/або зберігання пального надаємо зразки заяв для подання на паперових носіях, а саме:

Додаток 1 «Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним»;

Додаток 2 «Заява щодо ліцензії на право зберігання пального».

Нагадуємо, що:

- місце зберігання пального – місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування;

- місце роздрібної торгівлі пальним – місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування;

- зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик;

- роздрібна торгівля пальним – діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції/автогазозаправної станції/газонаповнювальної станції / газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки.

Зазначені зміни передбачені Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» та Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

ДФС у Закарпатській області

Нагадаємо: закарпатські прикордонники про ситуацію на митних переходах

Читайте на ГК:У найближчі години Закарпаття огорнуть тумани
Читайте на ГК:Василь Брензович: Дуже важливо те, що комісар ЄС Олівер Варгеї зустрівся з представниками нацменшин в Україні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатцям на замітку. З травня платитимемо банкам за обов'язкові додаткові квитанції
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка