1. Новини Закарпаття
  2. >

Найдорожчі ліки у світі випускатимуть у Швейцарії

27.05.2019 23:31 Бізнес

Одноразовий препарат Zolgensma для лікування спінальної м'язової атрофії у дітей коштує $2,1 млн.

Одноразовий препарат Zolgensma для лікування спінальної м'язової атрофії у дітей коштує $2,1 млн.

Швейцарська фармацевтична компанія Novartis AG отримала дозвіл від регулятора на продаж найдорожчого у світі препарату для лікування спінальної м'язової атрофії у дітей у віці до двох років. Як говориться в повідомленні компанії, Управління з контролю за якістю продуктів харчування і лікарських препаратів США схвалило використання одноразового препарату Zolgensma, вартість якого становить $2,125 млн. 

Для порівняння: вартість другого найдорожчого у світі препарату під назвою Luxturna становить $850 тисяч. Novartis дасть страховим компаніям можливість оплачувати вартість препарату рівними частинами протягом п'яти років. Компанія також обіцяє частково відшкодувати витрачену на ліки суму в разі, якщо вони виявляться неефективними. 

"Схвалення Zolgensma є підтвердженням того, наскільки істотно генна терапія може змінити процес лікування небезпечних для життя генетичних захворювань, наприклад, спінальної м'язової атрофії", - сказав глава Novartis Вас Нарасімхан. 

"Ми віримо, що Zolgensma зможе дати дітям і їхнім сім'ям, які страждають від цього руйнівного захворювання, життя, сповнене можливостей", - йдеться в його заяві. 

Спінальна м'язова атрофія - це спадкове захворювання, при якому відбувається порушення функції нервових клітин спинного мозку, що призводить до прогресивного розвитку слабкості м'язів і їхньої атрофії.

Нагадаємо, що Супрун розповіла про нові посади лікарів.

Читайте на ГК:Гороскоп на 7 серпня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Ратаковскі позасмагала в "непомітному" купальнику (ФОТО)
Читайте на ГК:У Східному Сибіру відкрилися "ворота у потойбічний світ" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська