1. Новини Закарпаття
  2. >

На ремонт доріг в Закарпатті та інших областях неефективно використали понад 400 млн грн

16.04.2019 23:02 Бізнес ВАЖЛИВО

Причиною цього є несвоєчасне і неповне прийняття управлінських рішень Укравтодором та обласними службами автомобільних доріг.

Протягом двох останніх років на будівництво, реконструкцію і ремонт доріг загальнодержавного значення у Дніпропетровській, Хмельницькій та Закарпатській областях було неефективно використано 410 млн грн. Про це напередодні повідомила Рахункова палата. 

Зазначено, що загальний обсяг фінансування з державного бюджету дорожніх робіт в Україні протягом 2017 - 2018 років склав понад 25 млрд грн. З них Дніпропетровській області було виділено майже 893 млн грн (3,5%), Закарпатській - близько 833 млн грн (3,3%) і Хмельницькій - майже 617 млн ​​грн (2,4%). 

"Аудит встановив, що із загального обсягу бюджетних коштів, виділених цим областям, 11,3 млн грн використано з недотриманням вимог законодавства, 399,2 млн грн - непродуктивно і 11,2 млн грн - не результативно", - йдеться в повідомленні. 

Відзначається, що причиною цього є несвоєчасне і неповне прийняття управлінських рішень Укравтодором і службами автомобільних доріг цих областей. За результатами аудиту, Рахункова палата рекомендує уряду забезпечити достатнє фінансування дорожніх робіт і першочергове фінансування об'єктів, на яких розпочато будівництво і ремонт, в Дніпропетровській (М-18, М-04), Хмельницькій (Н-03) та Закарпатській (Н-09) областях.

Нагадаємо, Москаль різко прокоментував ситуацію з виборами, Зеленським та Балогами.

Читайте на ГК:На КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною спостерігається невеличка черга автомобілів
Читайте на ГК:Гороскоп на 18 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Курси валют на 18 вересня залишились стабільними
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка