1. Новини Закарпаття
  2. >

Уряд спростив підприємцям правила ведення бізнесу

27.03.2019 15:24 Бізнес

Кабмін ухвалив постанову, яка полегшить умови ведення бізнесу в Україні та підвищить позиції України в міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business.

Що зміниться

Ухвалена постанова спрощує процес приведення статутів існуючих ТОВ відповідно до закону «Про товариства з обмеженою відповідальністю». Завдяки цьому реєстрація ТОВ займатиме 3 хвилини, а засновники зможуть онлайн обирати той тип статуту, що їм підходить. Запроваджує єдиний, прозорий та дружній для бізнесу порядок присвоєння поштових адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна. До цього часу в законодавчому полі України була відсутня чітко визначена процедура надання адрес готовим об’єктам будівництва.Дозволяє банкам отримувати інформацію з державних реєстрів щодо осіб, які звертаються для отримання кредитів. Сьогодні це неможливо, що ускладнює прогнозування спроможності особи виконання своїх зобов’язань. Така можливість дозволить знизити вартість кредитування.Запускає новий електронний сервіс для реєстрації готовності об’єкта будівництва до експлуатації. Це дозволить максимально зменшити особистий контакт забудовника з чиновниками.Вдосконалює екологічний контроль. Вводяться процедури контролю скидання вод, які містять забруднюючі речовини у відповідність до вимог Митного кодексу. Це зменшить рівень корупції в екологічній сфері.Спрощує імпорт автозапчастин.

«Бізнес-клімат в Україні складається з багатьох малих рішень, що в комплексі дають значний результат. Одне із наших ключових завдань у сфері поліпшення бізнес-клімату — максимально зменшити кількість безпосередніх контактів між бізнесом та чиновниками», — прокоментував важливість ухваленої постанови на користь бізнесу перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, йдеться в повідомленні МЕРТ у Facebook.

Нагадаємо, Ужгородський виш пишається спортивними досягненнями своїх студентів, викладачів та випускників (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Верховний Суд відхилив позов проти Зеленського щодо розпуску Верховної Ради - DW
Читайте на ГК:Кількість хворих на кір українців перевищила 50 тисяч осіб
Читайте на ГК:В Україні зросла ціна на автогаз
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus