1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Вино буде: в Угорщині найбільший урожай винограду за останні кілька років

17.11.2018 20:22 Бізнес

Цього року через надзвичайно теплою довгої осені більшість сортів винограду вже зібрані виноградарями.

Так з 62 тисяч гектарів виробничих площ виноградників було зібрано близько 550 тисяч тонн або в перерахунку на готову продукцію ця цифра складе 3,8 млн. Гектолітрів вина, що в середньому на гектар площ майже в півтора рази більше, ніж в минулому році, повідомило MyHungary.

Слід зазначити, що це вплинуло на зниження цін на виноград, однак такий урожай, безумовно, зможе компенсувати втрати в ціні.

Угорський експорт вина зростає з року в рік, і з 2011 року був збільшений на 613 тисяч до 984 тисяч гектолітрів, в свою чергу імпорту вина в країну скоротився на 790 тисяч до 195 тисяч гектолітрів, - заявив держсекретар з питань сільського господарства Жолт Фельдман (Feldman Zsolt).

Жолт Фельдман зазначив, що господарська діяльність в сфері виноградарства і виробництва вина підтримується урядом. Урядом розроблено «Національна програма допомоги виноградарству», а також інвестиційна програма розвитку сільських районів з модернізації виноградарства і створення нових виноградників.

На додаток до реалізації цієї галузевої стратегії, прийнятої в 2016 році, міністерство прагне ще більше зменшити адміністративний тягар, досягти зростання представництва продукції на зарубіжних ринках, створення добре зарекомендованих брендів в Співтоваристві, а також гідно представляти інтереси Угорщини в сільськогосподарській політиці ЄС після 2020 року, - сказав держсекретар.

Читайте на ГК:Угорщину звинуватили в порушенні прав біженців
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: залізничний вокзал Келеті в Будапешті закрили
Читайте на ГК:Угорський президент Адер запросив Зеленського відвідати Угорщину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus