1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Унікальний медичний фонд ТОВ "Джентерм Україна" щомісяця допомагає десяткам працівників

17.07.2018 09:12 0 Бізнес Автор: Голос Карпат

 

Стало відомо, як працює система матеріальної підтримки у разі хвороби або травми працівників найбільшого роботодавця Виноградівщини.

На закарпатському підприємстві з іноземними інвестиціями ТОВ "Джентерм Україна" поділилися інформацією про частину багатопланової мотиваційної програми — медичний фонд для всіх працівників заводу.

Як розповіла для "Голосу Карпат" директор з кадрових питань та побуту Жанна Сікора, ідея створення фонду медичної допомоги виникла у 2013 році.

- Це дійсно одна з важливих частин нашої мотиваційної програми та оздоровчого напрямку. Для Закарпаття такий медичний фонд, фактично, є унікальним. Важко знайти багато фірм, де роботодавець у повній мірі оплачує витрати на лікування своїх працівників. І головне, у нас це робиться за рахунок прибутку підприємства, а не з профспілкових внесків, додаткових зборів чи якихось прихованих відрахувань із зарплати людей, - зауважила Жанна Сікора.

Щомісяця на ТОВ "ДЖЕНТЕРМ УКРАЇНА" є близько десяти заявок про виділення матеріальної допомоги у зв'язку з хворобою або травмою. Люди надають максимальний список довідок, які підтверджують їхній стан здоров'я. Після розгляду на комісіях, приймається рішення про виділення від 2-ох до 70-ти тисяч гривень, залежно від конкретного випадку. Якщо стаж працівника на підприємстві менше двох років, тоді покривається частина витрат, якщо два і більше — повна вартість лікування. Медичний захист надається і на чоловіка/дружину працюючого, навіть якщо вони мають роботу на інших фірмах. Також виділяється допомога на лікування дітей до 18 років.

Власний медичний фонд підтримки працівників є частиною ширшої соціальної місії компанії, направленої на оздоровлення. Окрім профілактичної роботи, директор з кадрових питань і побуту Жанна Сікора наголосила на багаторічній матеріальній підтримці для Виноградівської ЦРЛ. У ЗМІ неодноразово повідомлялося про закупівлю апарату для сучасного проведення аналізу крові та реактивів, гастроентерологічного апарату, УЗД-апарату, комплексного спецобладнання для урології та гінекологіїтощо. Ці дороговартісні інструменти для діагностики та лікування, придбані за кошти "Джентерм Україна, не тільки оздоровлюють, але і рятують життя жителів Виноградівщини.

Нагадаємо, на Закарпатті медикам та освітянам можуть знову затримати зарплату, як у 2017 році.

Читайте на ГК:Допоможемо разом: молодий хлопець з Виноградова потребує допомоги
Читайте на ГК:Закарпатський суд виніс вирок водію, з вини якого загинув пасажир автівки
Читайте на ГК:У селі на Виноградівщині відновили дитячу школу мистецтв (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus