1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

До уваги закарпатців: репетиторам необхідно задекларувати доходи

19.01.2018 12:31 Бізнес

Надавали репетиторські послуги? – необхідно задекларувати доходи.

Фахівці органів ДФС Закарпаття звертають увагу вчителів та викладачів, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи – підприємці, зобов’язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

Репетиторські послуги – це, зокрема, підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт, інформувала ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, перемогу на виборах до Баранинської ОТГ здобули кандидати-самовисуванці .

Читайте на ГК:На КПП "Ужгород" намагались перевезти старовинні скрипки / ФОТО
Читайте на ГК:Природа неймовірна! На озері "Кірпічка" в Ужгороді народились чотири лебеді / ФОТО
Читайте на ГК:В Ужгородському замку виступає хор хлопчиків та юнаків / НАЖИВО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus